فن کویل سقفی چیست

فن کویل سقفی چیست

فن کویل های ساران سقفی توکار به دو دسته با فیلتر پلنیوم و بدون پلنیوم تقسیم می شوند. نوع با فیلتر پلنیوم این دسته از فن کویل ساران سقفی دارای قسمت بدنه و فیلتر در هوای ورودی به فن کویل می باشد که امکان سفارش آن بصورت فیلتر از پشت دستگاه و یا فیلتر از زیر دستگاه را دارا می باشد.نوع بدون پلنیوم آن هیچ کاور و بدنه ای دور حلزونی و قسمت مکش فن کویل در هوای برگشی ندارد و جهت خرید و نصب و راه اندازی این مدل از فن کویل ساران حتما باید فیلتر و کانال برگشتی در مسیر هوای ورودی به فن کویل در محل پروژه اجرا گردد.

امکان سفارش فن کویل ساران سقفی با و یا بدون فیلتر پلنیوم از ظرفیت 200 تا 1200 CFM با امکان انتخاب سمت اتصال چپ و یا راست وجود دارد.

زیر محل تشتک جمع آوری آب تقطیر شده از عایق مخصوص با ضخامت مناسب استفاده شده است که از تقطیر آب در کف تشتک جلوگیری می نماید.

کنترل ظرفیت و هوادهی دستگاه فن کویل ساران سقفی به وسیله ترموستات دیواری سه مرحله ای دو فصل انجام می گردد به گونه ای که می توان از ترموستات های آنالوگ-دیجیتال و یا با ریموت کنترل دستی انتخاب گردند.

دستور ترموستات دیواری نصب شده به فن ،  فن کویل سقفی و یا شیر برقی (که بصورت مجزا روی لوله های کویل نصب می گردد) فرمان می دهد که امکان خاموش و روشن شدن فن و یا تغییر دور آن و یا فرمان به شیر برقی به جهت بازوبست مدار سیال در کویل را امکان پذیرمی سازد.

فن کویل ساران سقفی دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه می باشد که به راحتی قابل باز و بست، سرویس و تمیز کاری می باشند.

کویل فن کویل ساران سقفی از لوله های مسی به سایز 8/3 اینچ با فین های آلومینیومی با فشردگی 14 فین بر اینچ طول لوله ساخته می شوند.

الکتروموتور های فن کویل های ساران سقفی از نوع تک شیفت و یا دو شیفت تکفاز سه دور می باشند.

فنکویل سرما افرین

گروه تولیدی سرما آفرین در زمینه تولید تجهیزات تهویه مطبوع دارای فعالیت گسترده می باشند فن کویل های تولیدی گروه سرما آفرین با الگوبرداری از  شرکت Carrier آمریکا طراحی و طبق جدیدترین استانداردهای ملی و بین المللی ساخته و در بازار توزیع می گردد. فن کویل سرما آفرین در ظرفیت های متفاوت با طراحی مدرن و جنس مرغوب در مدل های متنوعی از قبیل دکوراتیو، کانالی، سقفی و زمینی تولید و به بازار عرضه می شود. کیفیت فن کویل تولیدی این گروه صنعتی توسط نیروهای متخصص در آزمایشگاه های تست لوازم ارزیابی شده و دارای بالاترین بازدهی و راندمان جهت استفاده در مکان های متخلف را دارد. این فن کوئل ها با عملکرد سرد و گرم در تمامی فصل ها کارایی گسترده ای دارند.

فن کویل سرما آفرین با ظرفیت هوادهی 200 الی 2200 cfm در مدل های زمینی، سقفی، کاستی، کانالی و دکوراتیو جهت استفاده در ساختمان های اداری، مدارس و مساجد کارایی گسترده ای دارند

فنکوئل سقفی سرما آفرین

فن کویل سقفی توکار با پلنیوم (سری 42HC-PLN)-تیک سرویس

فن کویل سقفی در دو مدل روکار و توکار پلنیوم با طراحی زیبا و مدرن در ظرفیت 200 الی 800 فوت مکعب تولید و عرضه می گردد. فن کویل های سقفی سرماآفرین در 5 اندازه مختلف جهت استفاده در هتل ها، آپارتمان ها کاربرد گسترده ای دارند.  فن کویل سقفی سرما آفرین با عملکردی کم صدا هوای اطراف را در کوتاه ترین زمان مطبوع می نماید. الکتروموتور این محصولات از نوع سه سرعته قابل تنظیم در میزان درجه حرارت مورد نظر می باشد. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات بازدهی بالا، طراحی مدرن، بدنه ی مقاوم و همچنین ظرفیت گرمایش و سرمایش بالا می توان اشاره نمود.

معرفی فن کویل گرین

فن کویل سقفی توکار گرین مدل gdf600p1-تیک سرویس

فن کويل گرين در مدل های ديواری، سقفی توکار، سقفی کاستی يک طرفه، کاستی چهار طرفه و زمينی توليد مي شود. این دستگاه طوری طراحی و تولید می شود که قابلیت نصب در مناطق مسکونی، اداری، تجاری، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید، اماکن عمومی را دارا باشد. فن کویل های گرین با قابلیت سرمایش و گرمایش عرضه می شوند. ریموت کنترل بی سیم، تایمر روشن و خاموش، فیلتر قابل شستشو، اتصال از هوای تازه و دریچه های متحرک به منظور ورود خروج جریان هوا از ویژگی های فن کویل های گرین می باشد. شما می توانید با خرید فن کویل گرین علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، هوایی خنک و مطبوع درمحیط مورد نظر ایجاد نمایید.

فن کوئل سقفی- زمينی گرين

فن کویل زمینی-سقفی گرین مدل GFF400P1-02-تیک سرویس

فن کویل های سقفی-زمینی گرین بـا طراحی زیبا و متفاوت و قابلیت نصب به صورت عمودی بر روی زمین و افقی بر روی سقف، زینت بخـش فضای داخلی ساختمان ها بوده و با عملکرد فوق العاده ای که دارند باعث بهبود کیفیت هوای محیط زندگی شما می گردند. يکی از مزايای فن کويل های زمينی و سقفی دارا بودن کنترل اتوماتيک با ريموت از راه دور مي باشد. يکی از قابليت های مهم در فن کويل های زمينی گرین بدنه بسيار باريک آن است و دارای دريچه خروجی هوای دستگاه به طور اتومات برای تغيير زاويه هوای خروجی به صورت عمودی مي باشد.  فن کويل گرين مجهز به دريچه قابل باز کردن و دسترسی به اجزای داخلی فن کويل از جمله فيلتر برای سرويس مي باشد.  فن کويل های زمينی و سقفی دارای ظرفيت 400 تا 1000 CFM بازه هوادهی هستند. تشتک فن کويل سقفی زمينی گرين طوری طراحی و توليد شده اند که امکان جمع آوری آب های تقطير شده را در دو حالت عمودی و افقی را دارا باشند. همچنین فن کویل سقفی-زمینی گرین در چهار ظرفیت 400، 600، 800 و 1000 CFM عرضه می شوند.

فنکوئل سقفی توکار گرين

فن کویل سقفی توکار گرین مدل gdf1400p1-تیک سرویس

فن کويل سقفی توکار گرين در ظرفيت 200 تا 1400 CFM دارای پلنيوم جهت ورود هوا و فيلتر مي باشد و جنس فيلتر فن کويل توکار از نوغ پليمری با دوام و قابل شستشو مي باشد.فن کويل سقفی توکار گرين دارای ارتفاع 28 سانيتمتر مي باشد که در سقف کاذب با ارتفاع کم قرار مي گيرد.دستگاه فن کويل سقفی توکار گرين دارای افت فشار خارجی در ظرفيت 600 CFM به ميزان 30 پاسکال و در ظرفيت 800 تا 1400 CFM به ميزان 30 – 50 پاسکال مي باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.